Про бібліотеку та сайт

"Школу неможливо уявити без бібліотеки, як народ без імені, без пам’яті, без історії; школа – це перш за все слово, книга і живі людські стосунки".

В. О. Сухомлинський.

Бібліотека Сумської спеціалізованої школи №29 є невід`ємною ланкою навчально-виховного процесу. Свою діяльність бібліотека організовує спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором школи.

Рік заснування бібліотеки - 1993 р.

Місце розташування бібліотеки - І поверх КУССШ № 29

Наявність читального залу - поєднаний з абонементом

Наявність книгосховища для навчального фонду - так.

У своїй роботі бібліотека керується основними нормативно-правовими документами:

Закон України «Про загальну середню освіту»;

Закон України «Про бібліотеки та бібліотечну справу»;

Положення «Про бібліотеку середнього загальноосвітнього закладу».

Робота шкільної бібліотеки КУ ССШ № 29 надзвичайно багатогранна.

Основні напрямки роботи нашої бібліотеки :

Систематично, у процесі надходження нової літератури, поповнюються постійно діючі книжкові виставки:

В шкільній бібліотеці також використовуються сучасні інформаційні технології, які забезпечують комп’ютеризацію бібліотечних процесів.

Бібліотека впроваджує в роботу активні форми - як групові, так й індивідуальні, масові заходи, що сприяють розвитку читацьких інтересів, прищеплюють любов до рідного краю і  сприяють гармонійному розвитку особистості, яка здатна бути спадкоємцем і продовжувачем прогресивних національних традицій.

сайт 1.pdf

Наказ № 24 від 15.02.2023 «Про функціонування сайту КУ Сумська СШ №29»

Сайт НАКАЗ ПОЛОЖЕННЯ

Про затвердження Положення про сайт КУ ССШ№29