Соціалізація як процес формування особистості здатної
до самопізнання та саморозвитку

Джура 2024.avi

"Чарівний світ художнього слова"

13 квітня на відділі театрального мистецтва відбувся шкільний конкурс "Чарівний світ художнього слова". Оцінювало роботи учнів поважне журі у складі:

Яніни Бабенко - актриси Сумського національного театру драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна;

Івана Шестопала - актора Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва, викладача Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д. Бортнянського, лауреата Міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів читців;

Андрія Гапонця - актора Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва, лауреата Міжнародних і всеукраїнських фестивалів та конкурсів читців.

Усі учасники отримали чудові результати та  довели, що художнє слово має неабияку естетичну силу!

Вітаємо учнів та їх вчителів з перемогою!

Неймовірні емоції та перемоги приніс сьогоднішній весняний день!

Учні вокального та театрального відділів взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча весна-2024»🌺🌺🌺
В номінації "естрадний спів" Яловець Єва, Тягленко Злата  посіли  1 місцяКоломієць Міша отримав 2 місце  (вчитель Лебеденко А. О.) 🏆🏆🏆
В номінації "театральний жанр" Софія Кривонос, Котенко Дамір посіли 1 місця. Купрієнко Кіра - 3 місце (вчитель Древаль О.Є.)🏆🏆🏆
Діти вперше за довгий час вийшли на велику сцену, гідно представили наш заклад  і  відчули радість успіху, за яким стоїть наполеглива праця🏆🏆🏆🎁🇺🇦

27 березня - Міжнародний день театру

З нагоди Міжнародного дня театру учні 7-В театрального класу відвідали ТЮГ, переглянули прем'єрну виставу у жанрі "трагіфарс-стимпанк". Яго. Історія зради" – це спроба поглянути на відомий твір Шекспіра під іншим кутом, це нагода відкрити нове і здивуватися, це можливість повністю зануритися в події у форматі малої сцени, це несподіване дійство у стилі стимпанку, яке захоплює і переносить глядача з середньовіччя у позачасовий простір. Бо тема – вічна, тому цікава завжди.

Дякуємо акторам за їх роботу та спілкування після вистави! Вітаємо всіх, чиє життя нерозривно пов’язане з мистецтвом театру, хто силою свого таланту розкриває в людях їх найкращі якості, вчить вічним істинам добра і краси. Хай ваша гра на сцені  буде й надалі для вас джерелом високого натхнення і нових творчих досягнень!