Google Workspace for Education

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ВЧИТЕЛЯМ ТА УЧНЯМ?

У Google Workspace for Education передбачені корпоративні функції: спеціальні адреси електронної пошти в домені навчального закладу (@school29.sumy.ua).

Для доступу до навчального середовища школи вчителі,  учні (через класних керівників) повинні отримати облікові записи - адреси електронної пошти в каб.212

(наприклад:kovalenko@school29.sumy.ua) та паролі доступу до них.

ЯК УВІЙТИ У ХМАРНЕ НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ?

(оберіть зручний для Вас варіант)

І ВАРІАНТ:

Для запобігання конфліктів з вашими приватними обліковими записами Google, які ви використовуєте на комп'ютері, вхід до шкільного облікового запису можна здійснювати через браузер Chrome в режимі анонімного перегляду:

1. Відкрийте у меню Нове анонімне вікно (вкладку).

2. Наберіть пошуковий запит фразу:

Вхід – облікові записи Google

3. Виконайте вхід (див. приклад)

IІ ВАРІАНТ:

Використання Google Клас на мобільних пристроях

На пристрій Android процедура встановлення додатоку Google Classroom з доступом до шкільного облікового запису :

(наприклад kovalenko@school29.sumy.ua).  робочого профілю.

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ВЧИТЕЛЯМ ТА УЧНЯМ?

Як приєднатися вчителям та учням?

ПОЛОЖЕННЯ про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного

Положення про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного

До відома здобувачів освіти та їх батьків !

Відповідно до рішення педагогічної ради №1 від 31.08.2023р.,   наказу №125 від 25.08.2023р. „ Про режим  роботи  КУ Сумська СШ № 29, м. Суми у 2023/2024 навчальному році ” з 01.09.2023 р.  на період  дії воєнного стану    освітній процес в закладі освіти  буде здійснюватися за інституційною формою здобуття загальної середньої освіти - очною (денною) з використанням технологій  дистанційного  навчання, для забезпечення навчання за різними формами здобуття освіти, їх поєднання  на платформі Google Workspacefor Education Fundamentals.

Освітній процес в закладі організований   наступним  чином:

Перший та другий цикл початкової освіти ( 1-4  класи) за п’ятиденним робочим тижнем протягом навчального року.

Перший цикл базової середньої освіти (5-6 класи ) та  здобувачі освіти  ІІ  ступеня  звичайних 6-9-х класів – за п’ятиденним робочим тижнем  протягом  навчального року;

Здобувачі освіти  профільних 7, 9-х класів та  класів з поглибленим вивченням окремих предметів  за шестиденним робочим тижнем протягом  навчального року.

Здобувачі освіти   ІІІ ступеня – за шестиденним робочим тижнем протягом  навчального року в усіх класах.

Педагогічні  працівники   проводять  організацію освітнього процесу в певному форматі навчання , у тому числі у разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших сигналів оповіщення, функціонування здійснюється  відповідно до листів МОН України від 30 червня 2022 року№ 1/7322- 22 «Про організацію 2022/2023 навчального року».

У закладі освіти щоденно о 9 годині 00 хвилин  проводиться  загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України (стаття 2 Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України», лист Міністерства освіти і Науки України від 16.03.2022 №1/3472-22).