Електронна бібліотека

Новинки літературного світу.

Голодомор 1932–1933 рр. 

Національний музей Голодомору-геноциду та філіал музею «Інститут дослідження Голодомору» спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» ім. В. Стуса реалізували освітньо-патріотичний проєкт «Книги для 100 університетів та бібліотек України: боротьба за свідомість». Проєкт був спрямований на поповнення фондів бібліотек сучасними науковими та науково-популярними виданнями з історії України ХХ ст., зокрема про геноцид української нації — Голодомор 1932–1933 рр.

Бібліотека КУ ССШ № 29 взяла участь у даному проєкті та отримала в подарунок для закладу освіти друковані видання:

Бібліотека нашої школи тепер має у своєму фонді найновіші дослідження про трагедію української нації, які може прочитати кожен читач, віддавши таким чином шану пам`яті декільком поколінням нашого народу.

Щиро дякуємо організаторам та Національному музею Голодомору - геноциду за цікаву та змістовну літературу, яка допоможе краще пізнати історію нашого народу в роки Голодомору.

Подарунок від Живої сучасної бібліотеки – БО «БФ «Бібліотечна країна»


Приємним сюрпризом для нашої шкільної бібліотеки став подарунок від Живої сучасної бібліотеки – БО «БФ «Бібліотечна країна», завдяки якому наш фонд поповнився надзвичайно-цікавим та змістовним літературно-художнім виданням «Це зробила вона». Книга містить історії 100 українок, внесок яких у різні сфери життя став неоціненним для країни та світу.

Сподіваємось, що книги будуть цікавими й корисними для користувачів нашої бібліотеки, адже у сучасному світі знати своїх героїнь і героїв – здорова необхідність і запорука руху вперед.

Щиро вдячні організаторам проекту про відомих жінок в Україні та Благодійній організації «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» за можливість користуватись таким чудовим виданням.