Безпека в Інтернет
ІНТЕРНЕТ- ПЛАТФОРМА “БРАМА”
Департаментом кіберполіції Національної поліції України спільно з партнерами розроблено інтернет-платформу «Брама». Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.
Brama1
Brama2
Brama3
Brama4
Brama5
Brama6
Електронна платформа «МРІЯ»
Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.
Додаткові електронні посилання на ресурси проєкту «МРІЯ»:
https://mriya.social (офіційний вебсайт проєкту);
https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);
@stopdrugsbot (телеграм – бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);
https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, коллаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію).
Інформаційний дайджест «Цифрова освіта. Безпека в цифровому суспільстві та освітньому середовищі». До Дня безпечного Інтернету. 08.02.2023
МУЛЬТФІЛЬМ
«МОБІЛЬНІ – ЦЕ КЛАСНО»
МУЛЬТФІЛЬМ
«ІСТОРІЯ ДВОХ ПАР»
МУЛЬТФІЛЬМ ПРО ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ
ЯК РОЗПІЗНАТИ БОТА?
ЩО ТАКЕ ІНФОРМАЦІЙНА БУЛЬБАШКА
ЩО ТАКЕ КІБЕРБЕЗПЕКА?
З розповсюдженим доступом до інтернету комунікації в режимі онлайн стають невід’ємною частиною життя, особливо серед підлітків.
Інтернет відіграє важливу роль не тільки в процесі навчання, але й у спілкуванні молодих людей зі своїми однолітками.
За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно 50% – 4 та більше годин.
За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.
Правила безпечної роботи в мережі "Інтернет".
Правила спілкування в мережі "Інтернет".
Як допомогти дитині контролювати час онлайн?
Як обговорювати з дитиною інтернет-контент?
Як створити надійний пароль?
Як захистити смартфон?
Фактчекінг. Як перевірити інформацію?